icerik.aspx?id=14&ogrencilerin Öğrencilerin Sınav Başarıları - Pusula Akademi Anadolu Lisesi

Pusula Akademi Koleji Anadolu Lisesi

Öğrencilerin Sınav Başarıları

kazananlar 2020-2021

1

2

3

4

5

6


ÖZEL PUSULA AKADEMİ KOLEJİ ANADOLU LİSESİ BAŞARI TABLOSU (2019)

ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
AHMET EGEMEN ÖZDEMİR  BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ  (BURSLU)
SEDANUR YAROĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
ALİ MERT YERAL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
DİLAN ŞEHLA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
FATİH REMZİ DEMİR ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ELİF BERFİN SEYMEN İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ
ATAKAN KİRKİZOĞLU ADA KENT ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ( BURSLU)
SUDE YURTTAŞ  (KIBRIS)SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ( BURSLU)
FURKAN BİÇER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ(BURSLU)
BENGÜ ALBAYRAK ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ(BURSLU)
DOĞA  ÖĞÜNCÜ MEF ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) HUKUK FAKÜLTESİ (BURSLU )
BENAY BİLGİN ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ ( BURSLU)
NİZAM SUNGUR OKAN ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ(   BURSLU)
SUPHİ ALPEREN KOLAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
CAN ALKAN KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
HASAN EFE ÖZDEMİR MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
EMİR ZİLAL DUMANCI ERCİYES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
MUHSİN BUCAK ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
MALİK GÜMÜŞ GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 
İBRAHİM TUT HASAN KALYONCU ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK  ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(  BURSLU)
DESTİNA BAKLACI TOROS ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(BURSLU)
OKAN SEZEN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ(BURSLU)
SEDA KOÇ DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK( BURSLU)
ALPEREN YALÇIN ERCİYES ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
DOĞA EFTELYA ACAR İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
FURKAN YAMAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ(  BURSLU )
FAHRİ ÖZTÜRK ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM  VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ HAVACILIK VE UZAY MÜHENDİSLİĞİ  
GAZEL ÇAPAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ( KUZEY KIBRIS KAMPÜSÜ) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (  BURSLU)
BARIŞ ŞAVKIN BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
KENAN BOZKURT ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
DUYGU ABUZAR ESKİŞEHİR OSMANGAZİ  ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
EZGİ BUSE YAMANER ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
SELİN ALİYE KOSUNAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
İLAYDA ALMORA İSLAM ATILIM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK(  )
FATMA ECE PARÇALI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
MELTEM ATAHAN MERSİN ÜNİVERSİTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
ADNAN DAĞ ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ
ÖZLEM MANSUROĞLU AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
ÖZLEM ESKİOCAK MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI
NERİMAN ATEŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER(BURSLU)
GÖZDE GÜNAY BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ SOSYAL HİZMETLER
SEZAİ ATASOY  MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
MERT KAĞAN AYDIN İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER
ALİ KORAY ÇETİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İŞLETME  
ALİ HAYDAR ŞAHUTOĞLU BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
SABAH ERAY KESKİN  MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME 
SEMANUR AMIKLI KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
YAĞMUR SUDE KITOĞLU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
EREN GÜNEŞ NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ HALKLA  İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK
YAREN ALTUNEL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ VE RAHABİLİTASYON
ÖZGE MÜBAREK DİCLE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
SALİH AŞKAROĞLU MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MARİNA VE YAT İŞLETMECİLİĞİ
MERVE YOLCU PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ 
MİNA BURÇ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ 
ULAŞ MIŞRAKLI MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİ BİTKİ KORUMA
ESRA UZUNER BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ SİVİL HAVACILIK KABİN HİZMETLERİ(BURSLU)
CANER BALTACI ÇANAKKALE ONSEKİZ  MART ÜNİVERSİTESİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
SİMGE BALCI AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK


ÖZEL PUSULA BİLGİ TEMEL LİSESİ BAŞARI TABLOSU (2018)


ADI SOYADI ÜNİVERSİTE BÖLÜM
MEHMET BORAN BALABAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP
MERT CÜCEOĞLU MERSİN ÜNİVERSİTESİ TIP
BARIŞ AKDOĞAN ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TIP
AHMET CÜCE DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA) TIP (İNGİLİZCE) 
ŞERİF BAKLACI ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
SERHAT ALTIN  YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) ECZACILIK(İNGİLİZCE)(BURSLU)
TALHA BURAK KILINÇ MARMARA ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) HUKUK
SELİN DENİZ AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ(ANTALYA) HUKUK
İBRAHİM ENES TAN AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) HUKUK   
ALİ YAMAN KIBRIS BİLİM ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE) HUKUK (BURSLU)
SEVGİ SEREN ÖZVEREN ATILIM ÜNİVERSİTESİ(ANKARA) HUKUK(ÜCRETLİ)
ALİ ARSLAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (ÜCRETLİ)
SAADET NİDA CEMİLOĞLU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ(ADANA) ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE) (İÖ)
İBRAHİM KOZAT GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) (İÖ)
MERT ÖZKARACA 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ(SAMSUN) ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AZİZ KURKUT AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
YAREN CEMAL ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK- ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE)
ALİ KABAKULAK BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
HAZAL ERGİN AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AYKAN TURUNÇ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)
ALİ ERTAŞ ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE) 
DİLARA YAPAR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) MİMARLIK
DİREN RENCÜZOĞULLARI MERSİN ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
UMUT DOĞRU ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
ESEN DEMİRBİLEK İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK (İNGİLİZCE) (BURSLU)
MUSTAFA DOKUZ İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK(%75 İNDİRİMLİ)
SALİH GÜNEY  YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) MİMARLIK(İNGİLİZCE)(%25 BURSLU)
BERRİN CEYDA GÜRLER MERSİN ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
EZGİ OKÇU ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  PSİKOLOJİ (%50 İNDİRİMLİ)
BERNA GÜL CEMİLOĞLU ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ  PSİKOLOJİ (BURSLU)
BESTE DOĞAN LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC) PSİKOLOJİ (İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
SELEN SU HAMURCU TOROS ÜNİVERSİTESİ(MERSİN) PSİKOLOJİ(ÜCRETLİ)
AYDIN BOZKURT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ UÇAK-GÖVDE-MOTOR BAKIM
CEREN AKGÜL AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NEBAHAT SELEN ALKAN MEF ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE) (%50 BURSLU)
ELA TEMİZ MERSİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET BARIŞ YERDOĞAN İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(HATAY) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ÖMER METE DURUEL MERSİN ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SENANUR PAKSOY İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ(MALATYA) BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
ERGE YAMAN PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ
FATMA YAREN YEŞİLKAYA ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
AKIL DAĞLI GİRESUN ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ALİ ŞAHUTOĞLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MUSA YOL BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ALİ AĞBAHT İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (HATAY) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İÖ)
OĞUZHAN ZEYTİNELİ İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(HATAY) MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
MUHAMMED TAHİROĞLU BEYKENT ÜNİVERSİTESİ(İSTANBUL) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İNGİLİZCE) (BURSLU)
ZEYNEP SÜNER İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ(HATAY) İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ(İÖ)
NURGÜL UZUN EGE ÜNİVERSİTESİ(İZMİR) BİYOMÜHENDİSLİK
DERYA DEMİRDÖVEN MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
İBRAHİM DENİZ KOÇ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ
FERYAL AKKAYA MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY) SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
FURKAN KAAN TUNÇER MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY) VETERİNER FAKÜLTESİ
MEHMET ALTUNAY MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
SENA SÖNMEZ ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
REYHAN HÜRRİYETOĞLU İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ ODYOLOJİ(BURSLU)
DEMET HARBALIOĞLU MERSİN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
SEVCAN YALÇIN MUNZUR ÜNİVERSİTESİ(TUNCELİ) HEMŞİRELİK 
ŞÜKRAN OKAY DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ(KKTC-GAZİMAĞUSA) HEMŞİRELİK(ÜCRETLİ)
ULAŞCAN SAKUROĞLU İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK(ÜCRETLİ)
MERT DİLMEÇ BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ ACİL YARDIM VE AFET YÖNETİMİ
DİLARA ZAİF ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÖNETİMİ
OZAN CENGİZ ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ(KKTC-LEFKOŞA) GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI(BURSLU)
ZEHRA ILGIN AZİZOĞLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK
EJDER ASLAN ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ (%50 BURSLU)
KORAY BİLMEZ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ(KKTC-GİRNE) ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ(İNGİLİZCE) (%75 BURSLU )
ZEHRA ÖKSÜZ HATAY MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BÜŞRA ÖZÇİÇEK MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY) İŞLETME
SİMGE CEMAL MERSİN ÜNİVERSİTESİ MALİYE
GİZEM KANANOĞULLARI ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ (ADANA) MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI
LAMİA BALCI ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ(BURSA) GIDA TEKNOLOJİSİ
MERVE NUR BAYDUR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM
ELİZA KÖSE MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ  MİMARİ DEKORATİF SANATLAR


ÖZEL PUSULA AKADEMİ TEMEL LİSESİ BAŞARI TABLOSU  (2017)                                                                                                                             
ADI SOYADI YERLEŞTİĞİ ÜNİVERSİTE ADI BÖLÜM
ATAKAN ÖZKAYA BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ(2017 MF1 PUANI HATAY BİRİNCİSİ)
ALİ EMRE ALTUNAY DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP 
BİLGESU KOYUN  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP 
ALİ GÜLEN  MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TIP 
ADEM MERT ATASEVER CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ TIP 
TAHİR FURKAN ALATAŞ BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP 
MUHAMMET FURKAN KURT HARRAN ÜNİVERSİTESİ TIP 
ERKUT KELEŞ  EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ
ZEHRA GİZEM TEKİNAY  ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK 
MEHMET ALİ SEZEN  DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK 
KEREM ÇETİN  ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
METEHAN ÇİTÇİ BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
İBRAHİM MERT SERİN ODTÜ KUZEY KIBRIS KAMPÜSÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
SELİM CÜZDANOĞLU KARAMAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
AHMET OZAN SÜNER İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
NASRETTİN BUCAK İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ
ECE DEMİRBİLEK İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ EZACILIK
GAZİ BÜNYAMİN BAL  ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
EZGİ GİRİŞKEN MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
YÜSRA KARATAŞ  YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
DÜRDANE UĞURLU  İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
HÜSEYİN ESKİOCAK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
ALİ ABDÜLAZİZ YOLCU İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
KEMAL GAZİ ATAÇ GİRNE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
BEYZA NUR BUDAK ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 
BURCU ÖFKELİ LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 
GİZEM ARSLAN  YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 
ZEYNEP KOÇAK İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEKATORONİK MÜHENDİSLİĞİ
BURAK OKTAY  DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
SAMİ KAVUKOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
ALİ EMRE ESKİOCAK GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
MELİSA ATASOY DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
ADALET DEVRİM TAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK
TALHA BERŞAN YILMAZ KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
EZGİ CABİROĞLU PAMUKKALE  ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
HATİCE BİLGİN  İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
ASİYE IŞILAY ERGÜN DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
SEFA EREN  BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
DİYAP ALİ KOÇAK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİGİ
NURAN HAYRİYE KARADÖL BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
SUAY ÖZUÇAROĞLU DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 
YUNUS EMRE PARLAK  MERSİN ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK 
NECAH KILIÇ  MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ (BİTKİ KORUMA)
ALİ ERTAN EMİROĞLU MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ (BAHÇE BİTKİLERİ)
HAMİT KARADENİZ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ (TARLA BİTKİLERİ)
DİLA GEZMEN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
İZEL SAĞ YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
BEYZA YAYLACI  YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
M.AYBERK DURMAZ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİGİ
HATİCE YAYLACI İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ
ŞAHİN BEYAZGÜL  YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİGİ
CANER DEVECİ TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ATRA KIZLIDAĞ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
HACER ESRA SÖZER  ÇANAKKALE 18 MART ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLİMLER VE KAMU YÖNT.
BESTE MİRİOĞLU DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET 
İSMAİL CAN ŞAHUTOĞLU MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
BUSENAZ BATMAN  MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
BARIŞ DEMİRAY MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ
EZGİ ARSLAN  YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
KADİR TATLI YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ ANESTEZİ
EMİRE HÜRRİYETOĞLU EGE ÜNİVERSİTESİ AMELİYAT HİZMETLERİ
ÖZLEM KOCA ADANAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ
MUHAMMET KARADENİZ MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE SEYAHAT HİZMETLERİ